TOHM Performans Ölçümü

1225

ederasyonumuzun Samsun ve Antalya’da yer alan TOHM Merkezlerindeki sporcularımız, Mevcut Performans durumlarının tespit edilmesi ve bireyselleştirilmiş antrenman programlarının hazırlanabilmesi için Ankara’da bulunan Eryaman Olimpiyat Hazırlık Merkezinde.

Spor Genel Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan testlerde sporcularımızın genel sağlık taraması, ağız ve diş sağlığı kontrolleri, vücut kompozisyonu ve postür analizlerinin yanı sıra genel ve özel kuvvet yeterlilikleri üzerine bir dizi test ve kontrol uygulanacak. Sporcularımızın güçlü ve eksik oldukları noktaların belirlenerek bireysel gelişim planlarının oluşturulabilmesi için temel teşkil eden testlerde ayrıca genel sağlık kontrollerinin de yapılacak olması antrenman devamlılığı ve gerekli tedavilerin yapılabilmesi için çok önemli olacak.

21 – 25 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek testler için Federasyon Koordinatörümüz ve görevli TOHM Antrenörlerimiz ile hem psikolojik hem de fizyolojik destek ekiplerimiz sporcularımızı yakından takip ediyor olacaklar.

Tüm sporcularımıza kolaylıklar diliyoruz.

Türkiye Okçuluk Federasyonu